Görme Engelliler

2012 Mezunlarımız

2012 Anadolu Lisesi Mezunları

  Adı Soyadı Üniversite / Program Adı
1 GÜLÇE EŞİTMEZ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ   (AYDIN)/Eğitim Fakültesi/Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
2 MEYMUNE BEYZA ATİKLER ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ   (AYDIN)/Eğitim Fakültesi/Sınıf Öğretmenliği
3 OĞULCAN TURHANLAR ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği (İngilizce)
4 VEYSEL BİLCE AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ   (AFYONKARAHİSAR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Ticaret ve   Finansman (İÖ)
5 SERDAR SERİN AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ   (AFYONKARAHİSAR)/Teknoloji Fakültesi/Otomotiv Mühendisliği (İÖ)
6 BUSE MALKOÇ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ   (ESKİŞEHİR)/Eğitim Fakültesi/Sınıf Öğretmenliği
7 CEMRE DOĞAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ   (ESKİŞEHİR)/Mühendislik Fakültesi/Çevre Mühendisliği
8 MERVE HALİMLER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ   (ESKİŞEHİR)/Mühendislik Fakültesi/Malzeme Bilimi ve Mühendisliği (İngilizce)
9 SERGEN DİNDAR ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Fen   Fakültesi/İstatistik
10 DENİZ ADIAY ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Veteriner   Fakültesi
11 ÖZGÜR İDE HATUNOĞLU ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ   (ERZURUM)/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği
12 BURAK ÖRGÜN BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ/Necatibey   Eğitim Fakültesi/İlköğretim Matematik Öğretmenliği
13 DUYGU ÇİNAR CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ   (MANİSA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat
14 AYLİN KEBÜDE CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ   (MANİSA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat
15 KEREM İZMİTLİ CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ   (MANİSA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme
16 ALARA EGE ÇAKMAK CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ   (MANİSA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Kamu Yönetimi
17 MUSTAFA AYDOĞDU CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ   (MANİSA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye
18 GÖKHAN AKDENİZ CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ   (MANİSA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye
19 AZİZ ŞEYHMUS IŞIKHAN CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ   (MANİSA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye (İÖ)
20 YİĞİT ERSOY CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ   (MANİSA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye (İÖ)
21 SEVGİ KARDELEN AKERZAMAN CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ   (MANİSA)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
22 KADİR DEMİRTAŞ CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ   (MANİSA)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği
23 ALİ TUNA AKTAŞ CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ   (MANİSA)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği
24 ŞEYMA NUR DAĞDEVİREN CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ   (MANİSA)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İÖ)
25 SEDA KUTLU CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ   (MANİSA)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İÖ)
26 ELİF ESİN CENGİZ ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ   (ANKARA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Ticaret   (İngilizce) (Tam Burslu)
27 SEZGİ OZAN PARLAK DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Denizcilik Fakültesi/Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği (UOLP-Maine   Maritime Academy) (%50 Burslu)
28 ECE ŞAHİN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Fen Fakültesi/Matematik (İngilizce) (İÖ)
29 NİLAY AYDIN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri   İlişkileri
30 ZEYNEP ÇAKIR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Ekonometri (İÖ)
31 HASAN GÖKHAN ŞEN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)
32 ZEYNEP BİCAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme
33 ORKUN CAN UYSAL DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme
34 ALPER ÇAĞRI CEBECİ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İÖ)
35 MERT KAHRAMAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Kamu Yönetimi (İÖ)
36 OSMAN KANPINAR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye
37 DONAT MERT KOTRON DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İşletme Fakültesi/Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret (İngilizce)
38 MELTEM BEKLETENLER DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Mimarlık Fakültesi/Şehir ve Bölge Planlama
39 MERVE SEVİNÇ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Mimarlık Fakültesi/Şehir ve Bölge Planlama
40 MEHMET NİZAM DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Mühendislik Fakültesi/Çevre Mühendisliği
41 BURCU SAYGIN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Mühendislik Fakültesi/Çevre Mühendisliği
42 NEVZAT BERK AHLAT DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ   (KÜTAHYA)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği
43 AKYA DENİZ TUĞRAN EGE ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Edebiyat Fakültesi/İngiliz Dili ve Edebiyatı
44 HASAN GÖRKEM ERDEM EGE ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Edebiyat Fakültesi/Klasik Arkeoloji
45 FADİME AKBAŞ EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Eğitim   Fakültesi/Fen Bilgisi Öğretmenliği
46 GAMZE ÇELİK EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Eğitim   Fakültesi/Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
47 HALİL ÜNAL EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Fen   Fakültesi/Matematik
48 SERCAN ERGÖL EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Fen   Fakültesi/Matematik (İÖ)
49 BETÜL ÜNALAN EGE ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Hemşirelik Fakültesi/Hemşirelik
50 DAMLA İLDOKUZ EGE ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Hemşirelik Fakültesi/Hemşirelik
51 ÇAĞLA ODUNCULAR EGE ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat
52 MELİS BURCU EGE ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat
53 SU HAZAL BAYLAN EGE ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat
54 ARCAN KÜÇÜKÇOBAN EGE ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat
55 DİYDEM ULUCAN EGE ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat
56 TUÇE KARADAĞ EGE ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme
57 SERAY DEMİRKOL EGE ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme
58 GÖZDE GÜL EGE ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İÖ)
59 HADİYE CANSU KIZILSU EGE ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İÖ)
60 KARDELEN DİLARA CAZGIR EGE ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (İÖ)
61 EDANUR İNAN EGE ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İletişim Fakültesi/Gazetecilik
62 NEDİM CAN PAZARBAŞI EGE ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İletişim Fakültesi/Reklamcılık
63 MAKBULE HAZAL ERKALE EGE ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İletişim Fakültesi/Reklamcılık
64 ÇAĞLA YARKENT EGE ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Mühendislik Fakültesi/Biyomühendislik
65 ZEYNEP GÜLÇE TANYOLAÇ EGE ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Mühendislik Fakültesi/Biyomühendislik
66 GÜLCE GÜRALP EGE ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Mühendislik Fakültesi/Biyomühendislik
67 IŞILAY YAYA EGE ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Mühendislik Fakültesi/Kimya Mühendisliği (İngilizce)
68 MELİS TOK EGE ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Mühendislik Fakültesi/Kimya Mühendisliği (İngilizce)
69 YAĞMUR GÜNGÖR EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Ziraat   Fakültesi/Peyzaj Mimarlığı
70 OZAN DİNÇTÜRK EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Ziraat   Fakültesi/Peyzaj Mimarlığı
71 EMRE SABRİ TUNA ESKİŞEHİR OSMANGAZİ   ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Makine Mühendisliği (İÖ)
72 FATMAGÜL GÖKTÜRK GAZİ ÜNİVERSİTESİ   (ANKARA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri   İlişkileri
73 HALİME MÜKERREM DOĞUGİL GAZİ ÜNİVERSİTESİ   (ANKARA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler
74 SELÇUK ÇÖRÇEM GAZİ ÜNİVERSİTESİ   (ANKARA)/İletişim Fakültesi/Radyo, Televizyon ve Sinema
75 ZEYNEP SANİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ   (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Kimya Mühendisliği
76 HAZAL GÜVENDİREN GEDİZ ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Psikoloji
77 GİZEM TÜLGÜN GEDİZ ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Psikoloji
78 AHMET SELİM KARGILI GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Hukuk   Fakültesi
79 DENİZ MERT HANCI GEDİZ ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler   (İngilizce) (%25 Burslu)
80 KEMAL CAN ÖRNEK GEDİZ ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği   (İngilizce) (%25 Burslu)
81 BUSE TOPÇUOĞLU GEDİZ ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi/İç Mimarlık (İngilizce) (%25   Burslu)
82 HAMZA OĞUZHAN YÜKSELTÜRK GEDİZ ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi/İnşaat Mühendisliği (İngilizce)
83 EFE ÖYÜKE GEDİZ ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi/Makine Mühendisliği (%50 Burslu)
84 ÖMER ŞANLI GEDİZ ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi/Mimarlık (İngilizce)
85 VİCDAN DİLAN POLAT GEDİZ ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi/Mimarlık (İngilizce)
86 ATA ETGİ GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ   (KKTC-GİRNE)/Denizcilik ve Ulaştırma Yüksekokulu/Güverte (%50 Burslu)
87 UĞUR CEM METE İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ (MALATYA)/Tıp   Fakültesi (İngilizce)
88 DOĞUKAN YANAN İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ   /İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Ticaret ve Finans   (İngilizce) (Tam Burslu)
89 MERVE KOCAKIRAN İSTANBUL BİLGİ   ÜNİVERSİTESİ/İletişim Fakültesi/Medya ve İletişim Sistemleri (İngilizce) (%50   Burslu)
90 BERKAY HEPGÜLER İSTANBUL TEKNİK   ÜNİVERSİTESİ/İTÜ-KKTC Eğitim Araştırma Yerleşkesi (Gazimağusa)/Deniz   Ulaştırma İşletme Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
91 AYŞEGÜL ERDOĞAN İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ/Güzel   Sanatlar ve Tasarım Fakültesi/Endüstriyel Tasarım (%25 Burslu)
92 BURCU BERK İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ/Güzel   Sanatlar ve Tasarım Fakültesi/Mimarlık
93 YAĞIZ KORHAN ÖZEL İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ/Hukuk   Fakültesi
94 BEGÜM KAYA İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ/Hukuk   Fakültesi (%50 Burslu)
95 ALİ DUMAN İZMİR EKONOMİ   ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Lojistik Yönetimi (%50   Burslu)
96 METE BERK ERGUN İZMİR EKONOMİ   ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi/Bilgisayar   Mühendisliği (%50 Burslu)
97 MERT ŞENSOYDAN İZMİR EKONOMİ   ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri   Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)
98 YUSUF ÇETİN İZMİR KATİP ÇELEBİ   ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi/Elektrik-Elektronik   Mühendisliği (İngilizce)
99 YAĞIZ ERTÖRER İZMİR ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat   Fakültesi/Matematik ve Bilgisayar Bilimleri (%50 Burslu)
100 MURATCAN ERYİĞİT İZMİR ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat   Fakültesi/Matematik ve Bilgisayar Bilimleri (Tam Burslu)
101 ÖZDEN BUSE YALÇIN İZMİR ÜNİVERSİTESİ/Sağlık   Yüksekokulu/Hemşirelik (%50 Burslu)
102 OĞUZHAN AKIN İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ   ENSTİTÜSÜ/Mühendislik Fakültesi/Kimya Mühendisliği (İngilizce)
103 İLKAY ABACI KARABÜK ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik   Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
104 BUSE ÖZGÜR MARMARA ÜNİVERSİTESİ   (İSTANBUL)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Matematik (İÖ)
105 İREM EGE MARMARA ÜNİVERSİTESİ   (İSTANBUL)/İktisat Fakültesi/İktisat (İngilizce)
106 ALMILA ELİF YÖRÜK MARMARA ÜNİVERSİTESİ   (İSTANBUL)/İletişim Fakültesi/Radyo, Televizyon ve Sinema
107 BERKHAN KAYA MARMARA ÜNİVERSİTESİ   (İSTANBUL)/İşletme Fakültesi/İşletme (Almanca)
108 GÜLSEN REYHAN MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ   (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (Tam Burslu)
109 GÜLŞAH ÇAKMAK MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR   ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Sanat Tarihi
110 AHMET BAHADIR KARABULUT ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ   (ANKARA)/Eğitim Fakültesi/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
111 GİZEM DEMİR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ   (ANKARA)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Kimya
112 BEGÜM BİLGİN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ   (ANKARA)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Psikoloji
113 SEREN KURŞUNLU PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ   (DENİZLİ)/Eğitim Fakültesi/Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (İÖ)
114 ABDULLAH AYDOĞDU PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ   (DENİZLİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Kamu   Yönetimi (İÖ)
115 BARIŞ YAZAR SAKARYA ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik   Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği
116 ESRA KABRAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ   (ISPARTA)/Hukuk Fakültesi
117 VEDAT ALTINMAKAS SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ   (ISPARTA)/Mimarlık Fakültesi/Mimarlık
118 HANDE KOPURLU YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Hukuk   Fakültesi
119 İDİL KORKMAZ YAŞAR ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İngilizce) (%50 Burslu)
120 CEREN ÇAVDAR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İletişim Fakültesi/Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Tam   Burslu)
121 OYA OLGUN YAŞAR ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Mimarlık Fakültesi/İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50   Burslu)
122 HÜR TÜRSEN YAŞAR ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (%50   Burslu)
123 AYBERK KÖKSAL YAŞAR ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)   (%50 Burslu)
124 CANSIN BAYAR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)
125 ATACAN PEKER YAŞAR ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)
126 OĞUZ BAŞOĞLU YAŞAR ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Mühendislik Fakültesi/Enerji Sistemleri Mühendisliği (İngilizce) (%50   Burslu)
127 ECEM ÇAPIN YAŞAR ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Mühendislik Fakültesi/Yazılım Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
128 GÜRAY DÜZGÜN YAŞAR ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Mühendislik Fakültesi/Yazılım Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
129 İRFAN KOÇOĞLU YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ   (İSTANBUL)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Kimya

 

2012 Genel Lise Mezunları

  Adı Soyadı Program Adı
1 RÜYA YORULMAZ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ   (AYDIN)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Sosyoloji
2 BERTUĞ HAYIROĞLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ   (ESKİŞEHİR)/İşletme Fakültesi/İşletme (Açıköğretim)
3 METEHAN ÖZBAY ANADOLU ÜNİVERSİTESİ   (ESKİŞEHİR)/İşletme Fakültesi/İşletme (Açıköğretim)
4 MURAT CAN ŞİRİN BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ/Ahlat   Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Otel İşletmeciliği
5 KEMAL ÖZCAN CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ   (MANİSA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)
6 OZAN ULU CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ   (MANİSA)/Salihli Meslek Yüksekokulu/Yerel Yönetimler (İÖ)
7 EZGİ ŞENOLANLAR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/Denizcilik Fakültesi/Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (İÖ)
8 TUĞÇE PUSAT GEDİZ ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Ekonomi (%25 Burslu)
9 TUĞBA PUSAT GEDİZ ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler   (İngilizce)
10 MURAT ŞENARAS HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ   (ANKARA)/Edebiyat Fakültesi/Fransız Dili ve Edebiyatı
11 TUĞÇE DEMİRÖZ İZMİR EKONOMİ   ÜNİVERSİTESİ/Meslek Yüksekokulu/Dış Ticaret (İngilizce) (%25 Burslu)
12 MEHMET OĞULCAN GÜNAYDIN İZMİR ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve   İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
13 EFE AFACAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ   (ISPARTA)/Eğirdir Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ)
14 İREM ÖNDER YAŞAR ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler   (İngilizce)
15 DAMLA PEKKAPTAN YAŞAR ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Ticaret ve   Finansman (İngilizce)
16 BUSE BORA YAŞAR ÜNİVERSİTESİ   (İZMİR)/İletişim Fakültesi/Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce)